Knihy jsou mrtvým materiálem dokud v nás neožijí.

Září 2018

Strach z manželství

1. září 2018 v 0:06 Romány pro ženy

Karen van der Zee


Když se v jejím malém hotýlku objeví zarostlý a neupravený Jack Millard, Christina je z něj nesvá. Ten muž ji vzrušuje, a zároveň v ní vzbuzuje obavy. Na rozdíl od ní je její dcera přesvědčena, že tenhle muž by mohl vyléčit její matku z nechuti začít si něco s mužským. Na to má Christina příliš špatné zkušenosti z rozvedenéhomanželství...
Jack je vdovec se dvěma dospívajícími dětmi a na rozdíl od Christiny si uvědomuje svoji samotu. Jak jenom Christinu přesvědčit, že ve dvaačtyřiceti život ještě nekončí?

Stahuj zde. Heslo: iahedbjwu26sfr9

Nezvaný host

1. září 2018 v 0:02 Romány pro ženy

Madeleine Wickham


Fleur Daxenyová je půvabná, bezohledná žena s šatníkem plným elegantních černých oděvů od značkových výrobců a s poněkud neobvyklou zálibou: Pozorně sleduje úmrtní oznámení v The Times a účastní se pohřbů a pietních mší boháčů. Pří následné smuteční hostině se vydává za blízkou známou zesnulé či zesnulého a přitom se snaží okouzlit některého z majetných pozůstalých. Poté, co si získá bezmeznou důvěru dotyčného a současně s ní přístup k jeho kreditním kartám, vyinkasuje, co může, a beze stopy zmizí.
Jednou z jejích obětí je i Richard Favour, nudný, nicméně pohádkově bohatý podnikatel, který se s Fleur seznámí při smuteční mši za svou manželku. Záhy se Fleur pohybuje v jeho přepychovém venkovském sídle v Surrey jako doma, šokuje jeho příbuzné a ztropí nejeden skandál v místním golfovém klubu. Postupně udělá dojem na celou jeho konzervativní a upjatou rodinu, mění její život a získává si přízeň jednotlivých členů.
V Richardově společnosti však otálí nezvykle dlouho a posléze zjistí, že se do problémů jeho nejbližších zapletla až příliš. Při průzkumu Richardových osobních dokumentů a výpisů z účtů navíc k svému nemilému překvapení zjistí, že není jediná, kdo se ho chystá okrást...

Stahuj zde. Heslo: ajhdwjnuvwjw